Wyciąganie aut z rowu

Chwila nieuwagi, mokra jezdnia, źle odśnieżona nawierzchnia, mokre liście, jesienna plucha, deszcz, zawierucha… ostre hamowanie i samochód „siedzi” w rowie!

Zadzwoń na całodobowy numer HolCar 785-120-120

Powiedz w czym problem i podaj swoją dokładną lokalizację.

Możesz próbować wyciągnąć swoje auto z rowu lub błota samodzielnie, lub przy pomocy kolegi lub przygodnego pomocnika. Ale czy znasz zasady, jakie obowiązują przy tej czynności? Wiesz, jak zrobić to bezpiecznie, tak by nie stanowić zagrożenia dla innych uczestników ruchu drogowego, aby tanie wyciąganie z rowu nie skończyło się drogą naprawą? A może Twoje auto leży na boku lub na dachu i nie wiadomo, czy nie ma innych uszkodzeń. HolCar to pomoc drogowa, a wyciąganie aut z rowu, błota, zasp śnieżnych to nasze życie i nasza praca.

Mamy:

  • Doświadczenie
  • Wiedzę
  • Umiejętności
  • Sprzęt

Sprawdzimy, czy Twoje auto nie jest uszkodzone, czy nadaje się do jazdy. Wyciągniemy auto z rowu bez strat i w konsekwencji kosztownych napraw.

Pojazdy pomocy drogowej wyposażone są w żółte lampy błyskowe, sygnalizujące uczestnikom ruchu drogowego fakt, że na drodze coś się dzieje. Każdy pojazd specjalistyczny wyposażony jest w odpowiedniej mocy wyciągarkę, dzięki której z rowu można wyciągnąć zarówno auto osobowe jak i dostawcze.

Jesteśmy fachowcami, znamy się na swojej robocie, a kompetencje w pracy to rzecz najważniejsza.

Share